0678 74113pardavimai@aztecoils.lt

Alyvos skirtos įvairiausiems sektoriams nuo lengvųjų automobilių iki maisto pramonės. Turime specialių alyvų pritaikytų net atšiauriausiai aplinkai.  išlaikome aukščiausią kokybės balansą siūlome nepriklausomo gamintojo alyvas už subalansuotą kainą. Mūsų asortimentas pastoviai pasipildo produktais, kurie užpildo pritaikymo nišas. Tikslas būti tuo partneriu, kuris patieks visas tepimo priemones reikalingas jūsų verslui veikti saugiai, ilgai ir optimizuotais kaštais. Susisiekite ir aptarkime kaip Aztec oils gali prisidėti prie Jūsu įrangos apsaugos.Aztec Oils Baltic - didžiuojamės galėdami tiekti aukštos kokybės Aztec oils produkciją.
Susisiekti

Aztec Oils Ltd. yra vienas iš pirmaujančių JK aukštos kokybės tepalų gamybos ir platinimo specialistų jau daugiau nei 25 metus.
Aztec Oils Ltd, įsikūręs Derbyshire yra visiškai akredituotas ISO9001 alyvų gamintojas. Savanoriška narystė ATIEL tik patvirtina nepriekaištingą  variklio alyvų kokybę. Platus produktų spektras ir itin aukštas dėmesys kokybei - vertybės pagal kurias ilgus metus gaminamos Aztec Oils alyvos.
Nuolatinės investicijos į laboratoriją, RND  ir infrastruktūra užtikrina, kad Aztec oils visada yra pažangumo ir technologijų priekyje. Todėl nedvejodami garantuoja aukščiausios kokybės alyvą.

Daugiau apie Aztec oils UK