0678 74113pardavimai@aztecoils.lt

D.U.K.

Ar reikia grąžinti tarą, jeigu taip, ar ją pasiimate patys?
Tara parduodama kartu su alyva, jos grąžinti nereikia. Tas pats galioja ir perkant alyvą statinėse bei IBC konteineriuose.
Ar saugu naudoti ne OEM patvirtintą alyvą.
Automobilių gamintojų (OEM) patvirtintos alyvos yra specifiškai pagamintos ir patvirtintos tam tikram automobilio varikliui, atitinkančiam automobilio gamintojo standartus ir reikalavimus. Šios alyvos yra pritaikytos tam tikram automobiliui ir dažnai yra išbandytos gamintojo laboratorijose ir naudojamos kaip pirminiai užpildai naujuose automobiliuose. OEM patvirtinimai taip pat neša marketingo vėliavą siūlant, kad tik patvirtintos alyvos garantuoja variklio apsaugą. Alyvos gamintojų (trečiųjų šalių) patvirtintos alyvos yra sukurtos remiantis tarptautiniais standartais atsižvelgiant į API, ACEA ir OEM gamintojų specifikacijas. Šios alyvos gali atitikti ir daugiau nei vieno automobilio gamintojo reikalavimus bei gali būti naudojamos įvairiuose automobiliuose, kurie atitinka šias tarptautines alyvų specifikacijas. Taip, svarbu pabrėžti, kad alyvos, kurios nėra OEM (automobilių gamintojų) patvirtintos, gali būti aukštos kokybės ir saugiai naudojamos, jei jos atitinka tarptautines specifikacijas ir konkretaus automobilio reikalavimus. Aukštos kokybės alyvų gamintojai gali sukurti produktus, kurie atitinka ar net viršija automobilių gamintojų patvirtintų alyvų standartus. Siekiant užtikrinti geriausią automobilio variklio veikimą, svarbu atsižvelgti į konkrečius automobilio reikalavimus ir pasirinkti alyvą, kuri atitinka juos. Tinkamai parinkta alyva užtikrina optimalų variklio veikimą ir ilgaamžiškumą.
Kokius pristatymo būdus siūlote?
Pristatymo būdą galite rinktis iš 3 variantų: Pristatymas į pasirinktą Venipak / Omniva paštomatą; Kurjeris gali pristatyti į namus ar kitą jūsų nurodytą vietą; Prekes galite atsiimti UAB Aztec oils Baltic sandėlyje, Plungės mieste, Lentpjūvės g. 14D.
Kaip elgtis negavus užsakymo per nurodytą laiką?
Jei jūsų užsakyta alyva neatvyko, susisiekite su mumis adresu info@aztecoils.lt arba telefonu 0673 81479 ir mes pateiksime išsamią užsakymo informaciją.
Per kiek laiko pristatote alyvą?
Gavus užsakymą ir apmokėjimą iki 12 val., alyvą išsiunčiame tą pačią dieną, pristatymas kitą darbo dieną. Jeigu užsakote jau po 12 valandos, tada užsakymą išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Koks yra UAB Aztec oils Baltic banko sąskaitos numeris?
SEB banko sąskaita LT877044060008305515